Kim jesteśmy?

 

Jesteśmy firmą konsultingową. Działanie nasze obejmuje usługi doradcze, czasowe zarządzanie przedsiębiorstwem, poszukiwanie partnerów biznesowych, zarządzanie nieruchomościami. Nasze usługi adresujemy do małych i średnich przedsiębiorstw działających w Polsce jak i w całej Unii Europejskiej. Specjalizujemy się w doradztwie strategicznym i finansowym. Nasza firma powstała w odpowiedzi na potrzebę rynku związaną z migracją przedsiębiorstw pomiędzy państwami starej i nowej Unii Europejskiej. Oferujemy również doradztwo i pośrednictwo w zakresie handlu precyzyjnymi i złożonymi częściami maszyn oraz podzespołami do maszyn i urządzeń.

Realizowaliśmy indywidualnie wiele projektów w różnych obszarach rynku. Skłoniło nas to do stworzenia własnej firmy, w której wykorzystujemy bogate doświadczenie zdobyte w obszarach takich jak: zarządzanie operacyjne, zarządzanie nieruchomościami, zarządzanie produkcją i usługami, zarządzanie projektami, systemy zarządzania jakością, finanse.

Dzięki połączeniu doświadczenia oraz wiedzy ekspertów z różnych dziedzin gospodarki jesteśmy wiarygodnym partnerem, dla którego kolejne wyzwania w biznesie stanowią impuls do rozwoju.

Jesteśmy firmą Polską i działamy na terenie całej Unii Europejskiej.